dewalt_dfm1110020
DEWALT DFM1110020 PTB-PRO doorsteekanker verzinkt M6x60
 0,54 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 100.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Bezorging door DHL
DeWALT Power Maand bij Klium - Maximaal voordeel!
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
  • Actie van 01.05.2026 t/m 31.05.2026 of op=op.
  • Registreer je aankoop nadien via dewalt.be of dewalt.nl.
Slimme professionals combineren hun aankopen en halen het maximale uit deze maand!
Productomschrijving
  • PTB-PRO M6x60 Doorsteekanker - Verzinkt
  • Boordiameter: 6 mm
  • Totale lengte: 60 mm
  • Oppervlaktebehandeling (bout): Verzinkt
  • Schroefdraadmaat: M6
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352969497
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM1110020
Boordiameter
6 mm
Totale lengte
60 mm
Schroefdraadmaat
M6
Lengte
60,0 mm
Draadgrootte
M6 mm
Kopafmetingen
10,0 mm
Max. tfix
10,0 mm